Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atasözlü cevap

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan atasözlü cevap

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Macaristan Başbakanı Viktor Orban ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir basın mensubunun, 13 Kasım'da Trump ile yapacağı görüşmeye ilişkin sorusuna, "Doğmamış çocuğa don biçilmez" atasözüyle yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Macaristan Başbakanı Viktor Orban ortak basın toplantısı düzenledi. İki lider, basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir basın mensubunun, 13 Kasım'da Trump ile yapacağı görüşmeye ilişkin sorusuna atasözüyle yanıt verdi. Erdoğan, "Doğmamış çocuğa don biçilmez. Her şeyden önce görüşmemizde ikili ilişkilerimiz başta olmak üzere bölgesel sorunları ele alacağız. İkili ilişkilerde özellikle S-400 ve F-35 konusu soruldu. Hepsinden öte terörle mücadelede bundan sonraki süreçte beraber neler yapacağız? Mazlum Kobani denen adamın Bağdadi'den bir farkı yok. Yüzlerce insanın kanına giren bir örgütün başındadır." ifadelerini kullandı.

"13 KİŞİ ELİMİZDE"

Öte yandan Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıda yaptığı konuşmada, "Bağdadi'nin ablasını, eşi ile yakaladık, şu anda bizde. En son 13 tane en yakın çevresini da yakaladık, onlar da şu anda elimizde" dedi.

RAHİM AĞZI KANSERİ HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN 7 YANLIŞÖnceki Haber

RAHİM AĞZI KANSERİ HAKKINDA DOĞRU BİLİNE...

Türkiye'nin ilk teknolojik restoranı açıldıSonraki Haber

Türkiye'nin ilk teknolojik restoranı açı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!