Demet Özdemir ile Can Yaman'a tepki

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Demet Özdemir ile Can Yaman'a tepki

İlişki yaşayıp yaşamadıkları hakkında bir açıklama yapmaktan kaçınan Demet Özdemir ile Can Yaman'ın geçen haftalarda ayrıldığı iddia edilmişti. Son olarak barıştıkları ve Marmaris'e tatile gittikleri iddia edilen çift arasındaki çözülemeyen aşk bilmecesi hayranlarını sinirlendirdi. İkiliyi sevenler, 'ilişkinizi gizleyecekseniz neden aynı yerden paylaşım yapıyorsunuz' dedi.

Demet Özdemir ve Can Yaman'ın Erkenci Kuş dizi setindeki arkadaşlıklarının aşka dönüştüğü fakat bu ilişkinin çok sürmediği, hatta dizinin erken final yapmasının nedeninin de Özdemir ve Yaman'ın ayrılıklarından kaynaklandığı söyleniyordu ki, ikili tekrar barıştı. Dizilerinin final yapmasının ardından tatile çıkan Demet Özdemir ve Can Yaman sosyal medya hesapları Instagram'dan tatil karelerini paylaştılar. Yaman, köpeğiyle beraber yüzdüğü videoyu paylaştı. Demet Özdemir de Yaman'ın ardından Instagram hesabına kendi fotoğrafını yükledi. Bu iki paylaşımdaki ayrıntı ise takipçilerin gözünden kaçmadı. İkilinin paylaşımlarında dikkat çeken manzara oldu.

Sosyal medya hesaplarından ayrı ayrı yaptıkları paylaşımlarda manzaranın aynı olması ikilinin Marmaris'te beraber tatil yaptıklarını ele verdi. Bunu bilinçli olarak yaptıklarını düşünen takipçileri 'Yeter artık kabak tadı verdiniz. Birlikte olduğunuzu söyleyin, birlikte paylaşım yapın' diye tepki gösterdi. Ünlü çiftin dikkat çekmek için böyle bir yol izlediği iddia edildi. Ünlü çiftin paylaşımlarında görünen dağ manzarasının aynı olması birlikte tatil yaptıklarını kanıtladı.

Kaynak: Akşam

Meclisten flaş karar!Önceki Haber

Meclisten flaş karar!

Facebook kullanıcılarını dinliyorSonraki Haber

Facebook kullanıcılarını dinliyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!