Okan Bayülgen, yeni imajıyla tanınmaz hale geldi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Okan Bayülgen, yeni imajıyla tanınmaz hale geldi

Okan Bayülgen yeni imajıyla hayranlarını şaşkına uğrattı. Bir çok takipçisi, saçlarını kazıtan Okan Bayülgen'i tanımakta zorlandı. Bayülgen'in bir takipçisi paylaşıma, "Walter White'a benzemişsiniz." yorumunu yaptı.

Okan Bayülgen yeni imajıyla hayranlarını şaşkına uğrattı.Bir çok takipçisi saçlarını kazıtan Okan Bayülgen'i tanımakta zorlandı.

"KAFAYI ÜŞÜTECEK HALE GELDİ"

Instagram hesabından saçlarını kazıttığı yeni imajının fotoğrafını yayınlayan Okan Bayülgen, "Kafayı üşütecek hale geldi!" ifadelerini kullandı.Bayülgen'in bir takipçisi fotoğrafa, "Yakışmış Okan Bey, daha genç duruyorsunuz." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Walter White'a benzemişsiniz." yorumunu yaptı.

OKAN BAYÜLGEN KİMDİR?

Okan Bayülgen 23 Mart 1964 İstanbul doğumludur. Hukuk ve gazetecilik eğitimi almış bir baba olan Ümit Bayülgen ile ressam olan bir annenin oğlu olarak doğmuştur. 1970'te anne ve babası boşanmış olan Bayülgen'in annesi İsmet Görgün ile evlenmişti. Daha sonra İsmet Görgün onu nüfusuna geçirmek isteyince soyadı farkında olmadan Görgün olarak değişmiştir; ama kendi isteğiyle mahkemeye başvurmuş ve babası olan Ümit Bayülgen'in soyadını tekrar almıştır. Ayrıca Ümit Bayülgen de ikinci defa evlenmiştir ve Okan Bayülgen'in babasının ikinci evliliğinden, Ozan Bayülgen ve Okşan Bayülgen adlı iki kardeşi vardır. Aynı zamanda anne tarafından, Elmalılı Hamdi Yazır'ın torunudur.

Bayülgen, eğitimine Göztepe, İstanbul'daki Taş Mektep isimli yatılı okulda başladı. Altı yaşındayken yatılı okula verildi. Şişli 19 Mayıs İlkokulu'ndan mezun olup Galatasaray Lisesi'nde öğrenimine devam etti. Okuldaki öğrenci kulüplerinden müzik, edebiyat, folklor gibi kollarla ilgilendi. Okula gitmeme durumu, sorun olmaya başladığında annesi Ayla Görgün; onu Bodrum'a, yanına çağırdı ve Galatasaray Lisesi'ndeki altı yılından sonra Bodrum Lisesi'e kaydoldu. Fakat oradan Şişli Lisesi'ne geçen Bayülgen 1984'te buradan mezun olarak lise öğrenimini tamamladı. Fotoğraf eğitimi almak için Fransa'ya giden Bayülgen, Tours Üniversitesi Hukuk ve Ekonomik Bilimler Fakültesi'nde hukuk okumaya başladı. Ardından fikir değiştirerek aynı üniversitenin ekonomi bölümüne geçti. Bir yıl okuduktan sonra ekonomi eğitimini de yarıda bırakarak Türkiye'ye döndü ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü sınavlarında başarı göstererek buradaki eğitimine başladı. 1989'da mezun olarak aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans yaptı.

Çok genç yaşta evlenen Bayülgen, kısa süren bu ilişkisinden sonra iki kez daha nikah masasına oturdu. Birinci evliliğini Çocuklar Duymasın adlı televizyon dizisinde de oynamış olan Zeyno Günenç ile yaptı, fakat sonra ayrılmaya karar verdi. 2008 yılının son gününde evlenmiş olduğu Şirin Ediger'den doğma İstanbul adında bir kızı vardır. 2014 yılında Şirin Ediger`den boşanmıştır.

Kaynak: haberler.com

BURADA HERKES SAHNE ALMAMALIÖnceki Haber

BURADA HERKES SAHNE ALMAMALI

Seren Serengil, kendisine iftira attığı gerekçesiyle Acun Ilıcalı'ya dava açıyorSonraki Haber

Seren Serengil, kendisine iftira attığı...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!